Pages

Koniec lenistwa!

Wracam do Was moje kochane, bo się stęskniłam przeokropnie!!!
Bardzo mi brakowało bloga, Was i całej blogowej społeczności.
Pracy nadal jak nie było tak nie ma, ale pogoda piękna, pyszności do jedzenia, letnie kolory i aż żal siedzieć w domu i się dołować, więc niczym Scarlet O'Hara- pomyślę o tym jutro!
Mam mnóstwo pomysłów na notki, mnóstwo kosmetyków chcę Wam pokazać i już się doczekać nie mogę- właśnie się ładują baterie w aparacie.

A może jest coś, o czym chcecie na moim blogu przeczytać? Piszcie koniecznie!


W trakcie mojej nieobecności dostałam propozycję współpracy z portalem LaDiva.pl.
Przyznam się, że wcześniej o nim nie słyszałam,ale jedno zerknięcie wystarczyło by stwierdzić, że to coś co Tygryski lubią najbardziej:-) Także z przyjemnością dołączyłam do tego projektu jak i wiele innych blogerek.
A na czym on polega?

Od dzisiaj pod każdą moją notką pojawi się banerek do głosowania. Jeśli uznasz, że mój blog jest interesujący, spodobał Ci się konkretny wpis, czy też chcesz wyrazić swoje uznanie ( :-))), kliknij w banerek, a mój blog przesunie się oczko wyżej w rankingu blogów. To takie mniej więcej jak Lubię to! na fejsie:)

Im więcej kliknięć,tym więcej wejśc, obserwatorów, komentarzy, a więc tez więcej notek na blogu:)A nic nie cieszy mnie bardziej niż świadomość, że ktoś tutaj wchodzi czyta i być może nawet mu się podoba:)

Jak tylko naładują się baterie, wracam z nowymi notkami. Ciesze się, że już znów jestem z Wami:)

2 komentarze:

  1. Oj widze, że nie tylko ja szukam pracy :>

    OdpowiedzUsuń
  2. Pracy to chyba każdy szuka- dziś ma do mnie zadzwonić potwierdzenie, ale póki co ciiiiiiiisza głucha ;d

    OdpowiedzUsuń