Pages

Pomarańczowo mi.

Otrzymałam do testów 3 lakiery do paznokci od firmy Cleme, firmy, o której nigdy nie słyszałam. Lakiery leżały sobie spokojnie w Polsce i czekały, aż przyjadę na urlop:) Przyjechałam, wypróbowałam, lakiery są już ze mną w Dublinie a ja spieszę z recenzją.

Ze strony firmy:
Cleme Cosmetics to nowoczesna firma z wizją, chcemy dawać kobietom możliwość wyrażenia siebie poprzez swój styl.
Naszą ofertę kierujemy do dynamicznych, aktywnych kobiet dla których czas to najcenniejsza rzecz. Wszystkie nasze produkty są testowane przez wymagające kobiety uprawiające różnego rodzaju sporty. Przy tworzeniu produktów zwracamy bardzo dużą uwagę na trwałość i łatwość aplikacji.

Trwałość i łatwość aplikacji, hmm brzmi dobrze, bo to dwie rzeczy, które cenię w lakierach.

Jestem szczęśliwą posiadaczką 3 kolorów: 102 (sahara sands), 105 (hawaiian green) i 106 (monaco blue). Piękne nazwy!Lakiery są zamknięte w bardzo estetycznych butelkach o dość dużej pojemności, bo 8ml.
Mają wygodny, standardowy pędzelek. Konsystencja idealna, nie za rzadka, nie za gęsta i jak dla mnie, prawdziwa jest obietnica o łatwości aplikacji. Trzy pociągnięcia pędzelkiem na paznokciu i gotowe, lakier nie maże się, nie spływa, jest idealny. Dwie warstwy wystarczą, aby uzyskac efek, jaki lubię. Lakier pięknie lśni na paznokciach i nie matowieje. Trwałość przeciętna, lakier zaczyna się delikatnie ścierać z końcówek w okolicy 3 dnia, ale u mnie to normalka i mam tak z każdym lakierem.
Podsumowując jestem zadowolona i nie mogę do niczego się przyczepić, myślę, że Cleme może stanowić sporą konkurencję do już istniejących marek tych nieco tańszych kosmetyków.

Poniżej kolor 103, czyli sahara sands. 

6 komentarzy:

 1. ciekawe się wydają :) ładne kolory!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć Chcicałabym wręczyć Ci nominację ”Liebster Blog Awards” , za trud włożony w prowadzenia bloga. To świetna okazja do bliższego poznania się w społeczności blogerek . Wystarczy odpowiedzieć na 11 pytań. Szczegóły znajdziesz tutaj : http://sweetcharlotta.blog.pl/2013/11/12/lipster-blog-award-d/ Powodzenia i pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny blog :) zapraszam do mnie :) http://beauty-by-cleeoo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. What I wouldnt give to have a debate with you about this. You just say so many things that arrive from nowhere that Im pretty sure Id have a fair shot. Your weblog is wonderful visually, I mean people wont be bored. But others who can see past the videos and the layout wont be so impressed together with your generic understanding of this subject.
  jeux de moto 3d

  OdpowiedzUsuń