Pages

Nowość od Pharmaceris.

Firma Pharmaceris po sukcesie kryjących podkładów jakie wprowadziła na rynek, postanowiła rozszerzyć ofertę o nowe fluidy- tym razem antyoksydacyjne.

Polecane są do każdego rodzaju skóry, w tym również problemowej wrażliwej, suchej i bardzo suchej, ze skłonnością do przesuszania.

  Długotrwałe nawilżanie głębszych warstw naskórka – utrzymywanie się efektu nawilżenia do 11 godzin potwierdziło 78% badanych*). Działanie nawilżające oparte jest na glicerynie oraz niezwykle lekkiej konsystencji fluidu.
Trwały 10-godzinny makijaż – fluidy zawdzięczają swą trwałość m.in. kompozycji pigmentów i składników bazowych receptury. Zawarto w nich oleje o bardzo niskiej lepkośći i emulgatory silikonowe.
Unikalna kompozycja pigmentów doskonale wyrównuje koloryt skóry i maskuje niedoskonałości cery, nie powodując efektu maski. Fluidy bardzo łatwo i równomiernie rozprowadzają się na skórze (jednolity makijaż – potwierdziło 96% badanych, wyrównanie kolorytu skóry – potwierdziło 78% badanych), brak efektu maski potwierdziło 83% badanych). Zastosowano pigmenty mikronizowane i pokrywane olejem ułatwiającym równomierne rozprowadzenie, a ilość pigmentu gwarantuje dobre wyrównanie kolorytu cery. Jakość pigmentów oraz nowoczesna formuła bazy sprawiają, że nawet przy grubszym nałożeniu fluidu na skórę nie uzyskuje się efektu maski.
Specjalistyczna formuła antyoksydacyjna na bazie sylimaryny intensywnie neutralizuje wolne rodniki i zabezpiecza skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Sprawia, że skóra jest mniej podatna na podrażnienia i przesuszenia.
Lekka konsystencja fluidów opartych na zaawansowanej technologii SoFTBase nie obciąża skóry oraz nie zatyka porów pozwalając jej oddychać.
Ochrona przeciwsłoneczna - zawierają fotostabilne filtry UVA i UVB SPF20 przez co zapewniają ochronę przed szkodliwymi skutkami promieniowania słonecznego.
Cena sugerowana: 37,90 zł

Występują w 3 odcieniach: IVORY, NATURAL,TANNED.

Nie zawierają PARABENÓW I KOMPOZYCJI ZAPACHOWEJ.


A tutaj mała zapowiedź następnych postów: 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz